• טרי
SDLSH דלת האסם, קומה מדריך דלת האסם, חומרה, סומק בתחתית הארון, מתכוונן דלת האסם, קומה מדריך נירוסטה הקרקע רכבת (צבע : 2pcs)

SDLSH דלת האסם, קומה מדריך דלת האסם, חומרה, סומק בתחתית הארון, מתכוונן דלת האסם, קומה מדריך נירוסטה הקרקע רכבת

Buyers rating:
ILS 25.20

סחורה

גלגל קטן בחלל מרחק מקסימלי 3-5/8", גלגל קטן בחלל מרחק מקסימלי 2-5/16".בחלק התחתון של הרצפה מדריך, יש חריץ אשר יכול הרצפה מפני שריטות על ידי ברגים.סוגר הוא את איכות חסון פחמן פלדה כדי להבטיח מושלם לשימוש גם בבית וגם בחוץ.עבור אזורים כגון חדרי מגורים או פריטים כגון שטיחים על לוחות בטון, הוא מתאים מאוד לשמירה על דלתות/שערים על הקיר; הוא קל להרכבה.רק שניים קטנים מסבים ניתן לשמור על איזון ויציבות של הדלת משני הצדדים, עם קטן התקנה החלל, לספק יותר סווינג חלל, בצורה מושלמת להתאים את רולים עם הדלת.רק מעל תוכן החבילה, לא כולל מוצרים אחרים.מפרט : צבע : Black Length : 4.86"(122 מ "מ)רוחב : 2"(51mm)גובה : 2.5"(55mm)מתאים לדלת בעובי : מקס to3 5/8" (90 מ " מ)תכולת חבילה : 1 × L Bracket2 × קטן Roller2 × פיגור Bolt2 × הקיר Plugs2 × פלדה Tube2 × אוגן Nut2 × עבה הליכי הקס ריבה Nutnotes : 1. בשל גורמים שונים, כגון בהירות תצוגה אור בהירות, את הצבע בפועל של המוצר עשוי להיות שונה מעט מן האתר את התמונה.2. בבקשה לאפשר סטייה קלה בין הנתונים לבין מדידה ידנית.

המאפיינים

Color:
Black
Length:
4.86''(122mm)
Width:
2''(51mm)
Height:
2.5''(55mm)
Fit Door Thickness:
max to3 5/8'' (90mm)
Package Contents:
1 × L Bracket :
2 × Small Roller :
2 × Lag Bolt :
2 × Wall Plugs :
2 × Steel Tube :
2 × Flange Nut :
2 × Thick Threaded Hex Jam Nut :
notes:
1. Due to various factors such as display brightness and light brightness, the actual color of the product may be slightly different from the website picture. :
2. Please allow a slight deviation between the data and the manual measurement. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה