• טרי
חימום חשמלי Pad משטח חימום חשמלי לחימום בחורף להתחמם למטופל ציוד לטיפול משותף משטח חימום, ללא חשמל סטטי

חימום חשמלי Pad משטח חימום חשמלי לחימום בחורף להתחמם למטופל ציוד לטיפול משותף משטח חימום, ללא חשמל סטטי

Buyers rating:
ILS 20.09

סחורה

כרית חימום חשמלית - בד רך, נבנה?בעוד בידוד תרמי סיבים חימום החומר, נוח ללבוש ?עמיד, עמיד.משטח התאמת טמפרטורה, ניתן לשטוף, קל ללוש עמיד, מבודד ללא חשמל סטטי, עמיד בפני למשוך ולגרור.אתה יכול לשים אותו ישירות בתוך המעיל, האפוד ושאר בגדי חימום.משטח חימום בחורף - יש לי מספר קיפול התנגדות המים התנגדות, אפילו חימום, ניתן לכבס, אבל לא להשרות במים במשך זמן רב (כדי לא להשפיע על הדבקה של דבק).משטח חימום בד - באמצעות 5 V 2 A מקור חשמל, כגון מחשב, מתאם חשמל או בנק כוח (לא כלול). 30 דקות תזמון חכם, קל לשימוש.משטח חימום לשמור את כרית החימום מתאים לשמור על חם בחורף קר, ומתאים במיוחד עבור אנשים מבוגרים.קל משקל, קל לנשיאה לצאת לקמפינג החורף או פעילויות אחרות.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : חימום Pad Material : פוליאסטר-מעורב כותנה Cloth1 : חימום בד חייב להיות מחובר ל-USB של המחשב בממשק הראשי, את 5 V2 A מתאם החשמל או את 5 V2 A כוח הבנק.בדרך זו יכול חימום בד להשיג את האפקט הרצוי.אם הפלט של 5 V2 A לא ניתן להשיג, אפקט החימום הוא לא מובן מאליו כאשר התרמוסטט מופעל או כבוי, או אפקט החימום הוא לא מובן מאליו.2 : בעת השימוש, אנא השתמש קצת עבה בד כותנה כגון מגבת כדי לעטוף את החימום לפני השימוש.בדרך זו, החום לא יהיה התפוגג מהר, והטמפרטורה יכולה להיבדק אם הניחה על table Power אספקה : 5 V2 ARated כוח : 8 WStandard תצורה : שלוש-מהירות תרמוסטט עם 30 דקות טיימר את הפונקציה.השלישי-הילוכים טמפרטורה : 30¡æ40¡æ50¡אירו (בהתאם לשירות הסביבה)מתג קטגוריה : גבוה, בינוני ונמוך שלושה - ציוד adjustment Features : יכול להיות שטף, קל ללוש עמיד, מבודד ללא חשמל סטטי, עמיד בפני למשוך ולגרור.גודל : כ. 25.5 x 10.5 cm / 10 x 4.1 in Package הרשימה : 1 x משטח חימום 1 x לשלוט בכבלים .

המאפיינים

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Heating Pad
Material:
Polyester-Mixed Cotton Cloth
1:
The heating cloth must be plugged into the computer's USB main interface, the 5V2A power adapter or the 5V2A power bank. In this way can the heating cloth achieve the desired effect. If the output of 5V2A cannot be reached, the heating effect is not obvious when the thermostat is switched on or off or the heating effect is not obvious.
2:
When using, please use some thick cotton cloth such as towel to wrap the heating pad before using. In this way, the heat will not be quickly dissipated, and the temperature cannot be tested if placed on the table
Power Supply:
5V2A
Rated Power:
8W
Standard Configuration:
Three-speed thermostat with 30 minute timer off function.
Third-Gears Temperature:
30¡æ40¡æ50¡æ (depending on the service environment)
Switch Category:
High, middle and low three - gear adjustment
Features:
Can be washed, slight knead resistant, insulated without static electricity, resistant to pull and drag.
Size:
Approx. 25.5 x 10.5cm / 10 x 4.1in
Package List:
1 x Heating Pad  :
1 x Control Cable  :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה