• טרי
NC כף יד בגד קיטור נייד בד 280ml גדול נשלף מיכל מים אנכי מהיר חום-למעלה אופקי אדים כפול-שימוש בגדים קמטים עבור נסיעות הביתה.

NC כף יד בגד קיטור נייד בד 280ml גדול נשלף מיכל מים אנכי מהיר חום-למעלה אופקי אדים כפול-שימוש בגדים קמטים עבור

Buyers rating:
ILS 100.08

סחורה

אנו נשלח לך הודעת דואר-כרטיס מתנה על מחיר הרכישה של המוצר מכוסה.במקרים מסוימים, נוכל להחליף או לתקן את זה.קל לארוז לתוך מזוודות, אתה כבר לא צריך לדאוג לגבי קמטים של בגדים בעת הנסיעה.קיטור הוא דרך בטוחה כדי הבגדים שלך,ספה beddings,ולהסיר ריחות, ללא כל שימוש בכימיקלים.הייחודי שלנו דליפת הוכחה עיצוב,לא דולף, לא לשפוך, מאפשר קיטור הבגדים שלך בזמן לתלות אנכית או שוכב בצורה אופקית.ניידת זה בגד קיטור מתחמם תוך 15 שניות, עוזר קמטים מבגדים ובדים במהירות במשך טרי, קריס ללא-נראה. 280ml גדול המאגר מאפשר .בטוח לשימוש על כל בדי - כותנה, צמר, פוליאסטר, קטיפה, משי, סיבים, ניילון, קטיפה, פשתן, מתאים לבגדים, מצעים, שולחן בגדים, ספות.מפרט : ייבוא מתח : 110 V משקל המוצר : 880g גודל המוצר : 270 x170 x 110 מ " מ חבילה כללה : 1 * כף יד בגד קיטור 1 * מברשת 1 * מדריך הערה? 1. לא ממלא את המים מעל לרמה מקסימלית 2. מעולם לא השתמש הספינה על הבגדים שאתה לובש על עצמך 3. לקבלת תוצאות טובות יותר, להשתמש קולב לבגדים שלך תוך אידוי 4. למקרה מים שניתז מן הספינה של הזרבובית בעת רתיחה, זה יכול להיות קשור לרמות גבוהות של מינרלים או זיהומים.השתמש מזוקקים או מים מורתחים, כדי למנוע את זה.

המאפיינים

Import voltage:
110V
Product weight:
880g
Product size:
270 x170 x 110 mm
Package included:
1 * Handheld Garment Steamer :
1 * Brush :
1 * Manual :
Note? :
1. Don't fill up the water above to the maximum level :
2. Never use the steamer on clothes that you are wearing on yourself :
3. For better results, use a hanger for your clothes while steaming :
4. In case water is spurting out from the steamer's nozzle while boiling, it might be related to high levels of minerals or impurities. Use distilled or purified water to prevent this. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה